Bircza Sanok Nowy

Uwaga z dniem 1 stycznia 2017 linia Bircza-Sanok
będzie zawieszona.

ROZKŁAD JAZDY LINII KOMUNIKACYJNEJ
BIRCZA -SANOK

FIRMY „SZWAGIER”

LP

Przystanki

Kursy

D
ZW

E
ZW

E
ZW
D
ZW
1 Bircza

05:42

-

-

-

2 Stara Bircza

05:47

-

-

-

3 Leszczawa

05:51

-

-

-

4 Kuźmina Skrzyżowanie

05:59

-

-

-

5 Kuźmina Leśniczówka

06:02

-

-

-

6 Rozpucie II Huty

06:04

08:10

11:50

14:00

7 Rozpucie Skrzyżowanie Zawadka

06:06

08:12

11:52

14:02

8 Rozpucie I Sklep

06:08

08:14

11:54

14:04

9 Tyrawa Wołoska Skrzyżowanie

06:10

08:16

11:56

14:06

10 Rakowa Tartak

06:11

08:17

11:57

14:07

11 Rakowa Wieś

06:13

08:19

11:59

14:09

12 Rakowa Sklep

06:14

08:20

12:00

14:10

13 Rakowa Wieś

06:15

08:21

12:01

14:11

14 Rakowa Tartak

06:17

08:23

12:03

14:13

15 Tyrawa Wołoska Skrzyżowanie

06:18

08:24

12:04

14:14

16 Hołuczków Sklep

06:22

08:28

12:08

14:18

17 Siemuszowa Leśniczówka

06:24

08:30

12:10

14:20

18 Siemuszowa Skrzyżowanie

06:26

08:32

12:12

14:22

19 Tyrawa Solna Kapliczka

06:29

08:34

12:14

14:24

20 Tyrawa Solna Szkoła

06:31

08:36

12:16

14:26

21 Mrzygłód Rynek

06:34

08:39

12:19

14:29

22 Mrzygłód Most

06:35

08:40

12:20

14:30

23 Mrzygłód Podlas

06:37

08:42

12:22

14:32

24 Dębna Skrzyżowanie

06:39

08:44

12:24

14:34

25 Międzybrodzie Liszna

06:41

08:46

12:26

14:36

26 Międzybrodzie San

06:44

08:49

12:29

14:39

27 Międzybrodzie Centrum

06:46

08:51

12:31

14:41

28 Trepcza Oczyszczalnia

06:50

08:55

12:35

14:45

29 Trepcza Szkoła

06:51

08:56

12:36

14:46

30 Sanok ul. Jana Pawła II

06:53

08:58

12:38

14:48

31 Sanok ul. Jana Pawła II

06:54

08:59

12:39

14:49

32 Sanok ul. Dmowskiego

06:55

09:00

12:40

14:50

33 Sanok ul. Słowackiego

06:56

09:01

12:41

14:51

34 Sanok ul. Lipińskiego

06:57

09:02

12:42

14:52

35 Sanok ul. Beksińskiego

06:58

09:03

12:43

14:53

36 Sanok ul. Dworcowa

06:59

09:04

12:44

14:54

Legenda:

E – Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

ZW- Komunikacja Zwykła